FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 Memoria s.r.o

 

Pohrebná služba MEMORIA, s.r.o. Vám ponúka kompletné služby a široký sortiment tovaru v oblasti pohrebníctva.

Každý z nás sa v živote ocitne v situácii, ktorá prináša smútok a veľmi ťažko sa prekonáva. Úmrtie niekoho blízkeho znamená okrem žiaľu aj množstvo rôznych starostí a snahu o najdôstojnejšiu poslednú rozlúčku.

Našou prioritou je túto rozlúčku zabezpečiť a osobitným spôsobom pristupovať k pozostalým v tejto ťažkej životnej situácií.

Pri úmrtí príbuzného sme v našej firme k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Samozrejme ide o veľmi individuálnu záležitosť a každý zákazník má svoje vlastné predstavy a požiadavky, ktorým sa prirodzene vždy prispôsobíme. Náš personál je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky, aby ste boli čo najmenej zaťažení vybavovaním, ktoré v podobných situáciach nie je jednoduché.

Pokiaľ pri dojednávaní pohrebu nemáte dostatok zdrojov na krytie nákladov, ponúkame úhradu za naše služby na splátky. Zaistíme Vám dôstojnú rozlúčku za prijateľnú cenu.

 

Kontakt:

 

Telefón: 056 672 4647
Fax: 
056 666 0445
Mobil: 
0905 660 053
Email: 
memoriatv@centrum.sk

 

Web stranka:  www.memoriatv.sk

 

 

 

© 2012 Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie a publikovanie textov je možné iba zo súhlasom autora. Created: G66 s.r.o.