FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 Prečo my?

Kvalita

Nechceme kompromis. Vždy sa snažíme dodávať špičkový produktlepšie riešenieinovačný nápad. Veríme, že naša práca hovorí sama za seba.

Odborné poradenstvo

Zabezpečujeme poradenstvo už od prvopočiatku. Dobré cielené rady vopred. Vám ušetria nepríjemnosti, čas a financie spojené s dodatočnými zmenami. V rámci skvalitňovania služieb pre Vás, absolvujeme odborné školenia, aby sme Vám dokázali sprostredkovať odborné informácie a služby ku každému nášmu sortimentu.

Zodpovednosť

Veríme, že obchod je postavený na dôvere. Naším poslaním je poskytovať prvotriedne služby a produkty, ktoré sú nákladovo efektívne a spoľahlivé. Naším cieľom je vykonať svoju prácu dobrena prvýkrát, vždy a sme stále v pohotovosti.

Záruka

Na všetky naše diela a použitý materiál poskytujeme 10 ročnú záruku. Ani potom sa Vám neotočíme chrbtom. Väčšina našich nových zákazníkov, prichádza na základe doporučenia od tých ktorým sme už nejaké dielo stavali. Nesklameme dôveru ktorú ste nám vložili do rúk.

Cena

Kvalita a cena. Čo je lepšie? Myslíme si, že na toto musí každý zákazník odpovedať sám. Naše odporučanie je, aby mal na pamäti hlavne to že kvalita materialu ide ruka v ruke so životnosťou

© 2012 Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie a publikovanie textov je možné iba zo súhlasom autora. Created: G66 s.r.o.